שידור SAT-IF CATV

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV ומקלט אופטי לוויני

    תכונות 1. עם גלאי אופטי בעל רגישות גבוהה. 2. זהו התגלמות של היי-טק במוצרי קישור סיבי לווין CATV ו- L-band 3. ניתן לקבל אותו בסיב אופטי עם אותות לוויניים 47 47 2600 MHz ו- CATV דיגיטלי ואנלוגי. 4. התקנה פשוטה; זה נוח למשתמש להתקנה. 5. הספק כניסה מ + 0 ~ -13dBm. 6. יש לו יכולת עמידות בפני הפרעות אלקטרומגנטיות טובות. 7. ביצועים גבוהים אך מחיר נמוך. פרמטרים של דיאגרמה עבודה אופטית ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    משדר אופטי מיקרו CATV ו- SAT-IF סדרת ZST

    תיאור משדרים אופטיים מיני מסדרת ZST ניתן לחלק ל ZST1310M (1310nm) ו- ZST1550M (1550nm) על פי הפרש אורכי הגל, ההספק האופטי של הפלט הוא 0-10dBm אופציונלי. תכונות 1. תוכנן עבור רשתות FTTH. 2. ליניאריות גבוהה, מתאים ליישום CATV ו- SAT-IF. 3. ליניאריות ושטחות מצוינות. 4. מצב יחיד סיבים הפסד החזר גבוה 5. שימוש בהתקנים פעילים של מגבר GaAs. 6. טכנולוגיית רעש נמוכה במיוחד. 7. גודל קטן יותר והתקנה קלה יותר. 8. אדום LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV ומשדר לוויני אופטי (ZST9526)

    תיאור מוצרים ZST9526 משדר אופטי לוויני מאמץ לייזר פרפר DFB בעל לינאריות גבוהה אשר מווסת ישירות להעברת אות 47-862MHz ו- 950 ~ 2600MHz בסיב יחיד. היא יכולה לבחור באורך גל סטנדרטי של ITU עבור מערכת DWDM כדי להרחיב ולעדכן את הרשתות. ניתן להגביר אותו באמצעות EDFA ו- EYDFA עבור מערכת FTTH ענקית. זה יכול להיות תואם לכל טכנולוגיית FTTx PON כדי לממש את השילוב בין CATV, DVB-S, אינטרנט ו- FTTH. משדר אופטי לוויני ZST9526 ומשדר ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV ומקלט לוויני WDM מובנה

    תכונות 1. עם גלאי אופטי בעל רגישות גבוהה. 2. זוהי התגלמות של היי-טק במוצרי קישור סיבי לווין CATV ו- L-band 3. ניתן לקבל אותה בסיב אופטי עם אותות לוויניים 47 ~ 2600MHz ו- CATV דיגיטלי ואנלוגי. 4. התקנה פשוטה; זה נוח למשתמש להתקנה. 5. כוח כניסה מ + 0 ~ -13dBm. 6. יש לו יכולת עמידות בפני הפרעות אלקטרומגנטיות טובות. 7. ביצועים גבוהים אך מחיר נמוך. פרמטרים של דיאגרמה עבודה אופטית Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    מקלט לוויני אופטי ZSR2600M

    מאפיינים (1) מאמץ גלאי אופטי בעל רגישות גבוהה כרכיב מפתח, -8dBm מקבל רגישות (2) מעטפת אלומיניום המותקנת על הקיר. (3) תואם FTTx PON Tech (4) פיזור חום טוב (5) עבור רשתות HFC עם מספר משתמשים (6) תואם FTTx PON Tech פרמטר טכני פריט אינדקסים הערה מינימום סוג מאפיינים אופטיים מקסימום אורך גל הפעלה nm 1200 1600 תגובה A / W ≥0.9 קבלת טווח הספק אופטי dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD מקלט אופטי לוויני הלהקה L מובנה WDM

    סיכום מוצרים מקלט לוויני של ZSR2600MD L הלהקה הוא המוצר המוצג שתכננו במיוחד עבור FTTH / WDM סיבים למבנה הרשת הביתית. עם מעטפת קטנה, מבנה מעגלי פנימי קומפקטי וסביר ואינדיקטורי ביצועים מצוינים. זוהי הבחירה הראשונה עבור אזור מגורים ורשת סיבים אופטיים ביתית. מובנה CWDM, RFTV אורך גל הפעלה הוא 1550nm. לעבור 1310 / 1490nm אורך גל. ניתן לחבר עם EPON, GPON ו- ONU. מאפייני ביצועים ■ עבור ...