מוצרים

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    מסוף EOC עבד EB-400/401: EB-400-B / EB-401-B

    ציוד מסוף EOC עצמאי. טכנולוגיית HomePlug AV / IEEE 1901, מאמצת שבב Qualcomm AR7411, משתמשת בתדר נמוך מתחת ל -65 מגה-הרץ ומשתפת פעולה עם ציוד ראש ממשק EOC מסדרת EC למימוש העברת אותות נתוני אתרנט ברשת ההפצה הקואקסיאלית. פונקציית WIFI אופציונלית. מאפייני מוצר 1. תצורת התבנית המאוחדת של המשרד נמסרת והמכשיר הוא Plug and Play. 2. ספק 1 כבל אות כניסה מעורב יציאת RF ו 1 פלט אות טלוויזיה RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    ברז חיצוני דו-כיווני (5 ~ 1000 מגה-הרץ)

    HT200B11 ערך ברז dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 אובדן הכנסה פנימית (-dB מקסימום) תדר (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    ברז חיצוני 4 דרכים (5 ~ 1000 מגה הרץ)

    HT400B11 ברז ברז dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 הפסד הכנסה פנימה (-dB מקסימום) תדר (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 ברז הפסד ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    ברז 8 דרך חיצונית (5 ~ 1000 מגה הרץ)

    HT800B11 ערך ברז dB 11 14 17 20 23 26 29 32 אובדן הכנסה פנימה (-dB מקסימום) תדר (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 ברז הפסד אני ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    מפצלים חיצוניים (5 ~ 1000 מגה הרץ)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 פרמטר רוחב פס 2 כיווני 3 (מאוזן) HT306A21 3 כיווני (לא מאוזן) HT306B21 אובדן הכנסה פנימית (-dB מקסימום) תדר (MHz) נמוך נמוך 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 יציאה 2 - יציאה 3 יציאה 2 - יציאה 4 יציאה 3 - יציאה 4 נמוכה - נמוכה נמוכה - גבוהה אאוט - אאוט ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    מצמדים חיצוניים (5 ~ 1000 מגה הרץ)

    HT100B21 ערך ברז dB ברז 8 ברז 12 ברז 16 הכנסת הפסד כניסה פנימה (-dB מקסימום) תדר (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 הפסד ברז ברז (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Out-To- ברז Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    מגבר אופטי מיני 1550nm (ZOA1550MA)

    1. לייזר המשאבה על ידי המודול האופטי והסיב המסומם מיובאים מארה"ב. 2. המכונה מצוידת בפלט כוח אופטי מושלם ואמין, מעגל ייצוב ומעגל בקרת טמפרטורה מקרר תרמו-אלקטרי מבטיח את הביצועים הטובים ביותר של כל המכונה וחיים ארוכים יציבים של הלייזר 3. המכונה כוללת תוכנת מיקרו-מעבד מובנית, עם ניטור מצב לייזר, תצוגה דיגיטלית, אזהרת תקלות, ניהול רשתות ופונקציות אחרות. ברגע שפסקת ההפעלה ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 יציאות 1000Mbps Ethernet ל -2 מתגי סיבים דגם ZJ-1000228-S20

    8 יציאות מתג 1000Mbps Ethernet ל -2 סיבים הוא מדיה נחושת 1000BASE-FX Ethernet לסיב 1000Base-TX. ספק פתרון קל וחסכוני לשדרוג רשת מבוססת נחושת לסיבים אופטיים כדי להאריך את טווח ההגעה. מרחק שידור מתג סיבים עד 120 ק"מ. עיצוב Plug-and-play, קל להתקנה. זה יכול לשמש כעצמאי. תכונות • 8 יציאות 100 / 1000M Ethernet + 2 יציאות מתג סיבים, SC • משא ומתן אוטומטי חצי או דופלקס מלא • 100 / 1000Mbps משא ומתן אוטומטי ליציאת נחושת • MD אוטומטי ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 יציאות 1000Mbps Ethernet ל- 1 סיבי מתג דגם ZJ-1000208-S20

    8 יציאות 1000Mbps מתג Ethernet לסיב הוא מדיה נחושת 1000BASE-FX Ethernet לסיב 1000Base-TX. ספק פתרון קל וחסכוני לשדרוג רשת מבוססת נחושת לסיבים אופטיים כדי להאריך את טווח ההגעה. מרחק שידור מתג סיבים עד 120 ק"מ. עיצוב Plug-and-play, קל להתקנה. זה יכול לשמש כעצמאי. תכונות • 8 יציאות 100 / 1000M Ethernet + מתג סיבים יציאה, SC • משא ומתן אוטומטי חצי או דופלקס מלא • 100 / 1000Mbps משא ומתן אוטומטי ליציאת נחושת • MDI / M אוטומטי ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 יציאות מתג 1000Mbps Ethernet למתג סיבים ZJ-1000204-S20

    2 יציאות 1000Mbps מתג Ethernet לסיב הוא מדיה נחושת 1000BASE-FX Ethernet לסיב 1000Base-TX. ספק פתרון קל וחסכוני לשדרוג רשת מבוססת נחושת לסיבים אופטיים כדי להאריך את טווח ההגעה. מרחק שידור מתג סיבים עד 120 ק"מ. עיצוב Plug-and-play, קל להתקנה. זה יכול לשמש כעצמאי. תכונות • 4 יציאות 100 / 1000M Ethernet + 2 יציאות מתג סיבים, SC • משא ומתן אוטומטי חצי או דופלקס מלא • 100 / 1000Mbps משא ומתן אוטומטי ליציאת נחושת • MDI / M אוטומטי ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 יציאות 100 / 1000Mbps מתג סיבים אתרנט דגם ZJ-1000102-25

    2 יציאות 100 / 1000Mbps Ethernet סיב מתג הוא 1000BASE-FX Ethernet נחושת מדיה 1000Base-TX סיבים. ספק פתרון קל וחסכוני לשדרוג רשת מבוססת נחושת לסיבים אופטיים כדי להאריך את טווח ההגעה. מרחק שידור מתג סיבים עד 120 ק"מ. עיצוב Plug-and-play, קל להתקנה. זה יכול לשמש כעצמאי. תכונות • 2 יציאות 100 / 1000M Ethernet + 1 מתג סיבים יציאה, סיב כפול במצב יחיד • משא ומתן אוטומטי דופלקס חצי או מלא • משא ומתן אוטומטי 100/1000 Mbps למשא ומתן אוטומטי ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    ממיר מדיה SFP 1000Mbps ZJ-GS03-PF

    ממיר מדיה 1000Mbps Ethernet RJ45 ל- SFP ממיר סיב 100BASE-FX למדיה נחושת 100Base-TX או להיפך. ספק פתרון קל וחסכוני לשדרוג רשת מבוססת נחושת לסיבים אופטיים כדי להאריך את טווח ההגעה. מרחק שידור ממיר מדיה עד 120KM. עיצוב Plug-and-play, קל להתקנה. ניתן להשתמש בו כעצמאי, או להתקין במארז ממיר מדיה 2U 14 עם ספק כוח מרכזי. תכונות • ממיר מדיה Ethernet RJ45 ל- SFP 1000Mbps • חצי או ...
123456 הבא> >> עמוד 1/30