צַמָה

  • FC Fiber Optical Pigtail

    צמת FC סיבים אופטיים

    צמות סיבים אופטיים מספקות דרך מהירה לייצר מכשירי תקשורת בשטח. הם מתוכננים, מיוצרים ונבדקים על פי פרוטוקול וביצועים המוכתבים על ידי הסטנדרטים התעשייתיים, שיעמדו במפרט המכני והביצועים המחמירים ביותר שלך. תכונה 1. המוצר מאמץ סיכות קרמיקה מיובאות ומייבא כבלים סיבים אופטיים באיכות גבוהה. 2. הציגו טכנולוגיית שחיקה מתקדמת זרה וציוד שחיקה כדי להבטיח את סטיית הריכוז של הסיב ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    צמת סיבים אופטיים LC

    צמות סיבים אופטיים מספקות דרך מהירה לייצר מכשירי תקשורת בשטח. הם מתוכננים, מיוצרים ונבדקים על פי פרוטוקול וביצועים המוכתבים על ידי הסטנדרטים התעשייתיים, שיעמדו במפרט המכני והביצועים המחמירים ביותר שלך. מפרט מחבר A מחבר LC B מצב סיבים ללא הפסק 9/125 מיקרומטר סוג סיבים סימפלקס פולני כבל APC קוטר כבל 0.9 מ"מ חומר מעיל מעיל מעיל צבע צהוב אורך גל 1310nm / 1550nm עמידות> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    צמת FC סיבים אופטיים

    צמות סיבים אופטיים מספקות דרך מהירה לייצר מכשירי תקשורת בשטח. הם מתוכננים, מיוצרים ונבדקים על פי פרוטוקול וביצועים המוכתבים על ידי הסטנדרטים התעשייתיים, שיעמדו במפרט המכני והביצועים המחמירים ביותר שלך. מפרט סוג מחבר FC סוג פולני UPC / APC מצב סיבים OS2 9 / 125μm אורך גל 1310 / 1550nm ספירת סיבים פשוט כיתה סיבים G.652.D / G.657.A1 אובדן הכנסה ≤0.3dB הפסד חזרה UPC≥50dB, APC≥60dB אטום ...